Kadra

Dyrektor Przedszkola

  

 

s. Agnieszka Radziwanowska

  • wykształcenie wyższe magisterskie
  • studia podyplomowe "Zarządzanie oświatą"

Wychowawcy grup

 s. Marlena Monika Siuta
nauczycielka grupy II
  • wykształcenie wyższe magisterskie
 

 Pani Agnieszka Janocińska - Tokarska

nauczycielka grupy I

  • wykształcenie wyższe magisterskie

 s. Weronika Dominika Kanadys
nauczycieka grupy III

  • wykształcenie wyższe magisterskie

 

 

 Pani Renata Łuć - Gładosz

nauczycielka grupy II

  • wykształcenie wyższe magisterskie

 

 

 

 s. Eligia Alina Ryniak

nauczycielka grupy I

  • wykształcenie wyższe magisterskie
 

 

 Pani Justyna Dębczak
nauczycielka grupy III

  • wykształcenie wyższe magisterskie
   
 

 s. Dorota Monika Raźny

intendentka

  • wykształcenie wyższe magisterskie
   

Pedagodzy specjalni

 

 Pani Ewa Serafin
pedagog pracujący w grupie I

  • mgr oligofrenopedagogiki z reedukacją /Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie/
  • terapeuta zajęciowy /Studium Medyczne im. S. Liebharta w Lublinie/
 

Pani Anna Gniewek

pedagog pracujący w grupie II

  • mgr pedagogiki, specjalnośc psychopedagogika z logopedią / KUL/

 

 

 Pani Katarzyna Strycharczuk

pedagog pracujący w grupie III

  • mgr pedagogiki
  • licencjat pedagogiki specjalnej
  • kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki /KUL/
  • studia podyplomowe- Edukacja elementarna - wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne



Specjaliści


Pani Beata Wanicka
neurologopeda

  •  mgr oligofrenopedagogiki z reedukacją /Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie/
  • studia podyplomowe  logopedyczne w zakresie afazjologiii surdologopedii- /Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie/
  • studia podyplomowe w zakresie komputeryzacji kształcenia specjalnego /Wyższa Szkoła Pedagogiki Specjalnej w Warszawie/
  • studia podyplomowe w zakresie neurologopedii /Uniwersytet Wrocławski/


 

 

Pani Bożena Sidor-Piekarska
psycholog

  • doktorat z zakresu Psychologii Rehabilitacji

 

 

 

 

 Pani Karolina Maria Bryda
rehablitant

  • mgr fizjoterapii (Uniwersytet Medyczny w Lublinie)
  • oligofrenopedagogika (w trakcie)

Inni nauczyciele

 

Pani Elżbieta Mila Suska
nauczyciel rytmiki

  • absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku
  • nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 10 im. H. Sienkiewicza w Lublinie
  • podyplmowe studia "Muzyka i Plastyka"
 

 

Pani Sylwia Sawa
nauczyciel tańca i areterapii

  •  mgr pedagogiki /Katolicki Uniwersytet Lubelski/
 



Pani Katarzyna Witek-Adamiak
nauczyciel języka angielskiego

  • mgr filologii angielskiej /Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej, Wydział Humanistyczny, Instytut Anglistyki/
  • EWAS /English With A Smile Programs/ Teacher - szkolenie dotyczące nauczania języka angielskiego dzieci metodą EWAS
  • twórca programu 'Prime for Kids' - program nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 5-9 lat

Inni pracownicy

s. Michalina Ewa Tomaszewska

Główna księgowa

s. Lidia Agnieszka Franczykowska

Kucharka

 

Pani Elżbieta Wawrzyszuk

Pomoc kuchenna

Pani Krystyna Tomaszewska

Woźna

 

Pani Małgorzata Skalecka

Woźna

 

Projekt i wykonanie: Maciej Krupa